Komfort podróżnych – wypożyczenie samochodu z lotniska

niezawodny wynajem aut z wypozyczalni samochodow

Komfort podróżnych – wypożyczenie samochodu z lotniska

Komfort podróżnych – wypożyczenie samochodu z lotniska, gdyż Katowice to jedno z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów miast europejskich. Kilkusetletnia tradycja, unikalne na skalę światową zabytki, bogata kultura i ciekawe okolice to główne atuty miasta. Wszystko to sprawia, że z każdym rokiem ilość przyjeżdżających do stolicy Małopolski podróżnych systematycznie wzrasta. Jak wiadomo, nieodłącznym elementem turystyki jest dobrze rozwinięta komunikacja, która ma ogromne znaczenie przy planowaniu wszelkich wojaży. Możliwość sprawnego przemieszczania się, może być jednym z głównych kryteriów wyboru celu podróży.

Obecnie coraz więcej osób, jako główny środek transportu wybiera samolot i w ten sposób dociera też do Poznania. Znając oczekiwania podróżnych ceniących sobie komfort, proponujemy skorzystanie z naszej wypożyczalni samochodu z lotniska, dzięki czemu dalsza podróż na pewno będzie wygodna i przyjemna.

Lotnisko

Wyląduj, wynajmij samochód i zwiedzaj

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice to drugie co do wielkości lotnisko w kraju. Oddalone od centrum miasta jedynie o 11 km, stwarza idealne warunki turystyczne dla podróżnych z całego świata. Po opuszczeniu samolotu, wszyscy chcą szybko i wygodnie dostać się do celu podróży. Jedni korzystają z autobusu, inni z kolejki lub taksówki. Jeśli jednak Ty, nie chcesz uzależniać się od transportu publicznego lub przepłacać za taksówkę, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodu z lotniska.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i oferujemy wynajem aut z i na lotnisko oraz usługi bagażowe. Wystarczy tylko do nas zadzwonić lub wysłać maila, a my w ciągu kilkunastu minut podstawimy pojazd na parking wielopoziomowy znajdujący się przed terminalem. Oferujemy również wynajem samochodu na lotnisko dla osób, które nie posiadają lub nie chcą zostawiać swojego pojazdu na parkingu portu lotniczego.

Cel

Wypożyczalnia samochodów z lotniska dostosowana do indywidualnych potrzeb

Każdy podróżny ma inny cel i oczekiwania z nim związane. Staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym i nietypowym oczekiwaniom i jesteśmy otwarci na wyzwania. Osobom nieposiadającym prawa jazdy lub chcącym wypocząć po podróży lotniczej, proponujemy wynajęcie auta z kierowcą. Dodać przy tym należy, że turystom obcojęzycznym możemy zaoferować pracownika władającego językiem angielskim. Niewielkim grupom polecamy natomiast wypożyczenie busa 9-osobowego z dużą przestrzenią bagażową. Posiadamy również auta wyposażone w certyfikowane foteliki dziecięce oraz podkładki dla starszych dzieci.

Nasza wypożyczalnia samochodów z lotniska biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów, oferuje również transport bagażowy. Dzięki temu, podróżni posiadający nawet sporych rozmiarów przedmioty, mogą je bezpiecznie przewieźć zarówno na jak i z lotniska.

Komfort podróżnych – wypożyczenie samochodu z lotniska

Myślisz, ze wynajem auta z lotniska jest zbyt drogi? Obawiasz się ukrytych kosztów? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że jest to usługa nie tylko bardzo wygodna, ale i dostępna. Naszym klientom gwarantujemy:

  • Brak dodatkowych kosztów wypożyczenia pojazdu z lotniska
  • Konkurencyjne ceny
  • Punktualność i niezawodność
  • Wykwalifikowany personel (również anglojęzyczny)
  • Pomoc w umieszczeniu bagażu w pojeździe
  • Atrakcyjne zniżki i rabaty

Korzystając z wypożyczalni samochodów z lotniska masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić Twoją podróż. Nasze doskonale wyposażone i niezawodne auta umożliwią Ci komfortowe dotarcie w nawet najbardziej odległe zakątki Małopolski. Jeśli cenisz sobie niezależność – skontaktuj się z nami!

Zawsze punktualnie i na czas.

Zmęczony lotem? Skorzystaj z wypożyczalni samochodu z lotniska i szybko dotrzyj do celu!

Komfortowa podróż na każdym etapie Wypożyczalnia samochodów Katowice