Wypożyczalnia samochodów Poznań tylko trzy kroki i wynajmiesz auto!

wypozyczenie auta z wypozyczalni samochodow

Wypożyczalnia samochodów Poznań tylko trzy kroki i wynajmiesz auto!

Wypożyczalnia samochodów Poznań tylko trzy kroki i wynajmiesz auto!  Samochód dla wielu osób stał się nieodłącznym elementem życia ułatwiającym pracę, naukę i wypoczynek. Jego nagły brak może poważnie skomplikować nawet najlepiej zaplanowany dzień. W takich sytuacjach warto zastanowić się nad wynajmem auta i skorzystaniem z wypożyczalni samochodów Poznań.

Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową

Wybierz pojazd

Zarezerwuj wybrane auto

Ruszaj w trasę!

Podpisz umowę, odbierz kluczyki i jedź!

Wynajem samochodu – czy warto?

Jeśli zastanawiasz się czy stać Cię na wynajem auta i czy to się opłaca, skontaktuj się z wypożyczalnią samochodów Poznań. Nasi pracownicy udzielą Ci wyczerpującej informacji i dopasują idealne auto do Twoich oczekiwań. Zaoferują też korzystne ceny i rabaty, a w razie potrzeby zapewnią wsparcie techniczne. Jeśli Twoje auto uległo awarii, a nie chcesz inwestować środków w nowy pojazd – przyjdź do nas. Decydując się na nasze usługi możesz wybierać spośród wielu nowoczesnych modeli samochodów. Jednocześnie masz pewność, że są to auta sprawne technicznie i przygotowane do panujących aktualnie warunków atmosferycznych.

Z naszej wypożyczalni korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy, dla których taka forma użytkowania pojazdów przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem nowych samochodów.

Wypożyczalnia samochodów Poznań tylko trzy kroki i wynajmiesz auto!

Planujesz kilkudniową podróż do Poznania i chciałbyś wygodnie zwiedzić okolice? Organizujesz wyjazd integracyjny dla kilkunastu osób i potrzebujesz wynająć mikrobus? W takich i wielu innych sytuacjach skorzystaj z wypożyczalni samochodów Poznań. Nasi pracownicy pomogą Ci załatwić wszelkie formalności i zaoferują atrakcyjny cennik wynajmu. Dysponujemy bogatą i zróżnicowaną flotą pojazdów, dlatego z naszej wypożyczalni możesz wyjechać zarówno limuzyną jak i busem. Ponadto jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i w każdej chwili służymy pomocą. Zapewniamy pełen serwis techniczny w razie awarii oraz obowiązkowy pakiet ubezpieczeń w cenie wynajmu. W zależności od potrzeb możesz wypożyczyć samochód na krótki lub dłuższy okres czasu.

Osobom spoza Poznania proponujemy mapki stref parkingowych miasta oraz krótki poradnik „Jak poruszać się po Krakowie”, ułatwiający podróżowanie i zwiedzanie. Staramy się, aby klienci odwiedzający Poznań, wyjechali z naszego miasta zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Dlaczego wypożyczalnia samochodów Poznań?

Nasza firma istnieje od 1998 roku.

W czasie długoletniej obecności na rynku, stale podnosimy jakość naszych usług i unowocześniamy flotę oferowanych pojazdów. W trosce o wygodę klientów nieustająco rozszerzamy ofertę i dostosowujemy się do aktualnych trendów. Jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów w Poznaniu jesteśmy dostępni przez całą dobę.

Wiedząc, jak ważne są koszty eksploatacji pojazdu, w swojej ofercie posiadamy auta zasilane różnym rodzajem paliwa (silniki benzynowe, wysokoprężne, instalacje gazowe).

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań klienta, dlatego wynajmując samochód u nas, nie musisz fatygować się do siedziby firmy. W razie potrzeby podstawimy samochód we wskazane miejsce na terenie Poznania.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego u nas możesz negocjować ceny i korzystać z atrakcyjnych promocji. Stałym klientom proponujemy udział w programie lojalnościowym „Darmowe godziny”.

Nasza wypożyczalnia to:

  • Nowoczesne samochody
  • Atrakcyjne ceny
  • Profesjonalizm

Jeśli myślisz o wynajmie samochodu, ale nie wiesz jak to zrobić – odwiedź nas w Krakowie. Gwarantujemy, że pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego pojazdu oraz zaproponujemy najbardziej atrakcyjne ceny.

 

Wynajęcie samochodu – proste i opłacalne z Wypożyczalnią samochodów Poznań